ארכיון הנושא 'שאלות נפוצות'

Aug 31 2010

רוחות ומעברים או מעבר דירה פרק ב

במאמר הקודם עסקתי בארבעה נושאים הראויים לבדיקה לפני בחירת דירה / בית.

במאמר זה אני ממשיכה עם כמה נושאים נוספים.

5. רוחות העבר.

אמנם לא נכון לפסול דירה בגלל אירוע שחל בה טרום זמננו. אך רצוי לחקור את סיפורי העבר. מי הם המוכרים, או מי הם השוכרים שעוזבים? מדוע הם עוזבים? האם המחיר גדול עליהם? אולי דווקא הם משפרים את מצבם ועוברים לדירה גדולה יותר או קרובה יותר למרכז. אולי קיבל אחד מהם עבודה בעיר אחרת. האם יש היסטוריה חוזרת של גירושין, מחלות וח”וח מוות ? ע”פ מקרה אחד לא הייתי פוסלת, אך אם סיפור קשה או שלילי חוזר על עצמו, יש סיכוי שהבית נושא את האנרגיה הספציפית הזו. עדין לא הייתי פוסלת. יש מחזורי מזל שמשתנים לטוב ולרע עם הזמן. לפעמים במחי שינוי אחד מבורך אפשר לסובב את המזל או הגורל בתשעים מעלות. (לא אעיז להבטיח מאה ושמונים…).  הנקודה היא שכל אירוע יכול לתת לנו רמז על הפוטנציאל הטמון בדירה :  בריאות, עושר, נסיעות או יחסים טובים.

להמשך קריאה »

4 תגובות

Feb 23 2010

F.A.Q. שאלות נפוצות

מאת נושאים שאלות נפוצות

לו פן - המצפן של יועצי פנג שואי

 

מהו יעוץ פנג שווי?

יועץ מוסמך ינהל שיחה מקיפה עם בעלי הבית, לוקח קריאת כיוון של המקום ובודק את התכנית לבית/מגרש, מלביש על התכנית תבניות של פנג שווי  ומציע ע”פ הבנתו דרכים לשיפור המקום.
העצות יכולות להיות בעלות אופי קל כהחלפת צבעים וחומרים אך עשויות להיות גם יותר משמעותיות כגון החלפת חדרים ותפקודים, הזזת ריהוט עתיק או ריהוט בכלל ו/או החלפתו, שיפוץ ובמקרים קיצוניים גם המלצה לעזוב אם אין אפשרות לתיקונים שיביאו מזור.

על מה משפיע פנג שווי?

– קריירה,ידע, שלווה, משפחה, בריאות, עושר ושפע, תהילה ומוניטין, אהבה, נשים, הריון, יצירתיות, אחים ואחיות, תמיכה, נסיעות, מנהיגות.

האם פנג שווי תמיד עובד?

ע”פ ליליאן טו הכוהנת המפורסמת של הפנג שווי במערב (במקור ממלזיה) מולטי מיליונרית ומצליחנית מעוררת השתאות, כן ! רק בתנאי שהייעוץ נכון. כמו כן צריך לזכור שפנג שווי אחראי רק על שליש מהקרמה שלנו. מי שלא בגורל שלו, יוכל לשפר את מצבו אך הוא לא יזכה להיות טייקון כלכלי

להמשך קריאה »

5 תגובות